>> Zagłosuj na Stargard w Plebiscycie 'Świeć się'

19.12.2014
piątek

Nasze miasto po raz kolejny zostało zgłoszone do plebiscytu „Świeć Się”, czyli na najpiękniej oświetlone świątecznie miasto w Polsce. Zagłosujmy na Stargard!

http://plebiscyty.gs24.pl/plebiscyt/karta/stargard,25057,1343885,t,id,kid.html

MOŻNA ZAGŁOSOWAĆ 1 RAZ DZIENNIE, CODZIENNIE!

Już po raz szósty zapraszamy do udziału w ogólnopolskim głosowaniu na najpiękniej świątecznie oświetlone miasto w Polsce. To od Ciebie zależy, które miasto otrzyma tytuł świetlnej stolicy Polski i nagrody z przeznaczeniem na cele charytatywne.

Głosowanie odbywa się na serwisach lokalnych wydawcy. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość oddawania głosu na wybrane swoje miasto poprzez SMS.


Plebiscyt odbywa się w dwóch etapach. Etap regionalny - jak co roku wybieramy w nim najpiękniej oświetlone miasto w każdym z województw. Koniec głosowania 9 stycznia 2015 r. do godz. 12.00. Zwycięzca zostanie zakwalifikowany do ogólnopolskiego finału, a dodatkowo otrzyma energooszczędny sprzęt AGD z przeznaczeniem na dowolny cel charytatywny.


W etapie ogólnopolskim - internauci będą wybierać spośród szesnastu miast to, które ich zdaniem najbardziej zasługuje na tytuł najpiękniej rozświetlonego świątecznie miasta w Polsce. Koniec głosowania 23 stycznia 2015 r. Zwycięzca otrzyma sprzęt AGD o wartości 10 000zł, który trafi do wybranego domu dziecka lub na inny cel społeczny. Nagrodę ufundowała spółka Energa Oświetlenie.

źródło: UM Stargard


 Polub Mój Stargard na Facebook'u i bądź zawsze na bieżąco!

Udostępnij na Google Plus

Kontakt z Mój Stargard

e-mail: mojstargard24@gmail.com
  Komentarze Blogger
  Komentarze Facebook

2 komentarzy :

 1. Jestem pod wrażeniem ,ach miło widzieć taką atmosferę świąteczną i ten Anioł jest mega przepiękny.Sercem i myślami jestem s woim rodzinnym mieście.Lecz losy życia sprawiły,że mieszkam równie ładnym miasteczku,ale takich oświetleń świątecznych nie posiada.Rena

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszamy do odwiedzenia Stargardu i podziwiania pięknych dekoracji na żywo ;)

   Usuń