>> Mieszkańcy sami mogą decydować o stargardzkiej turystyce!


Do 6 lutego stargardzianie i nie tylko, będą mogli wypowiedzieć się na temat kierunków rozwoju turystyki w naszym mieście. Trzeba tylko wypełnić specjalnie przygotowaną w tym celu ankietę.

 

Ankieta została opracowana w celu aktualizacji „Strategii Rozwoju Turystyki dla Miasta Stargard Szczeciński”. Dokument ten jest komplementarny ze „Strategią Rozwoju Społeczno – Gospodarczego dla Miasta Stargard Szczeciński do Roku 2020”.
 
Ankiety są dostępne w Centrum Informacji Turystycznej przy Rynku Staromiejskim 4, w Ratuszu oraz w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. Czarnieckiego. Można ją również pobrać ze strony internetowej Urzędu Miasta, wypełnić i przesłać na adres: m.winnicki@um.stargard.pl lub a.majewska@um.stargard.pl. Badanie ankietowe będzie trwało do 6 lutego 2015 r.

Na podstawie badań oraz spotkań z przedstawicielami NGO, organizacji turystycznych działających w mieście powstanie dokument, analizujący obecny stan turystyki w Stargardzie oraz wskazujący perspektywiczny jej rozwój. „Strategia Rozwoju Turystyki dla Miasta Stargard Szczeciński” jest adresowana do wszystkich podmiotów i instytucji, zainteresowanych rozwojem turystyki w naszym mieście.

Celem Strategii jest wskazanie wielu zadań inwestycyjnych, niezbędnych do perspektywicznego rozwoju turystyki w Stargardzie oraz innych działań, podejmowanych przez lokalnych animatorów turystyki.
Udostępnij na Google Plus

Kontakt z Mój Stargard

e-mail: mojstargard24@gmail.com
    Komentarze Blogger
    Komentarze Facebook

0 komentarzy :

Prześlij komentarz