>> Stargardzka policja nadal poszukuje sprawcy napadu na sklep

Stargardzcy policjanci prowadzą działania wykrywcze w sprawie usiłowania rozboju do jakiego doszło we wtorek wieczorem w jednym z miejscowych sklepów.We wtorek około godziny 19.30 do sklepu spożywczego przy ulicy Gdańskiej w Stargardzie Szczecińskim wszedł mężczyzna w kominiarce i grożąc ekspedientce przedmiotem przypominającym krótką broń zażądał wydania pieniędzy.

Najprawdopodobniej spłoszony przez przypadkowe osoby zbiegł z miejsca zdarzenia nie dokonując kradzieży i nie czyniąc krzywdy pracownicy.

Zawiadomieni o zdarzeniu funkcjonariusze stargardzkiej komendy natychmiast podjęli czynności w tej sprawie. Na miejscu przestępstwa przeprowadzono działania dochodzeniowo – śledcze z udziałem między innymi specjalisty kryminalistyki, a policjanci operacyjni równolegle rozpoczęli czynności pozaprocesowe.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy usiłowania rozboju proszę pilnie przekazywać do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie Szczecińskim ul. Warszawska 29 lub pod numerem telefonu: 91-48-13-560 bądź numerem alarmowym 112.

źródło: KPP Stargard
Udostępnij na Google Plus

Kontakt z Mój Stargard

e-mail: mojstargard24@gmail.com
    Komentarze Blogger
    Komentarze Facebook

0 komentarzy :

Prześlij komentarz