tekst alternatywny

>> Zmiana organizacji ruchu w okolicach cmentarza

Szereg objazdów i zmian organizacji ruchu spowodowane zamknięciem odcinka ulicy Spokojnej zostanie wprowadzonych od środy 25 lutego. Utrudnienia potrwają do połowy września b.r.

 

Zmiany w ruchu pojazdów następują w związku z rozpoczęciem przebudowy ulicy Spokojnej wzdłuż starego cmentarza, pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Kościuszki i Przedwiośnie.
Wykonawcy robót Eurovia Polska S. A. zapewnia, że dojazd do ulicy Spokojnej (również nowego cmentarza) oraz ulicy Giżynek będzie możliwy poprzez ulicę Kościuszki, al. Gryfa, ul. Pogodną oraz Przedwiośnie. Szczegóły w załączniku.

Komunikacja miejska będzie prowadzona zgodnie z objazdem. MZK wprowadza od środy (25 lutego) zmiany na trasie linii komunikacyjnej nr 1. „Jedynka” do czasu oddania drogi do ponownego użytkowania będzie jeździła zgodnie z objazdem. Od przystanku SPOKOJNA – Park Batorego, trasa będzie przebiegała: ul. Kościuszki, Al. Gryfa, ul. Przedwiośnie (łącznik do ul. Spokojnej) i dalej do Pętli Giżynek. Powrót tą samą trasą. Rozkład jazdy nie ulega zmianie.

źródło: UM Stargard
Udostępnij na Google Plus

Kontakt z Mój Stargard

e-mail: mojstargard24@gmail.com
    Komentarze Blogger
    Komentarze Facebook

0 komentarzy :

Prześlij komentarz