tekst alternatywny

>> Błękitni drużyną roku w zachodniopomorskiem

W piątek 13 marca w Hotelu Dobosz w Policach odbyła się uroczysta gala podsumowująca zakończony plebiscyt „Piłkarz Roku 2014” w województwie zachodniopomorskim. Miło nam Państwa poinformować, że piłkarzem roku kategorii II liga został Maciej Liśkiewicz, a najlepszą drużyną w naszym województwie zostali wybrani Błękitni Stargard.


Gala była doskonałą okazją do spotkania całego środowiska piłkarskiego naszego województwa. W gościnnych progach Hotelu Dobosz spotkali się przedstawiciele klubów od „A” klasy po ekstraklasę. Gośćmi honorowymi byli burmistrzowie i prezydenci miast w których stawia się na rozwój piłki nożnej. 


Zawodnicy Błękitnych i sama drużyna w sumie została wyróżniona w trzech kategoriach. Najpierw nagrodę za piłkarza roku w kategorii IV liga otrzymał Radosław Wiśniewski, który jesienią grał w Inie Goleniów, a od tego roku reprezentuje barwy Błękitnych Stargard. Następnie w kategorii II liga najlepszym okazał się nasz stoper Maciej Liśkiewicz. W jednej z najważniejszych kategorii czyli „Drużyna roku” zwyciężyli Błękitni Stargard. Kapituła konkursu doceniła nasz klub za dokonania sportowe i osiągane wyniki w 2014 roku. Pod nieobecność naszych piłkarzy, którzy dziś zagrają mecz ligowy z Zagłębiem Sosnowiec, nagrody odbierali prezes klubu Zbigniew Niemiec i wiceprezesi Jarosław Hajduk i Andrzej Lemańczyk. 

Specjalne wyróżnienie otrzymał prezydent miasta Stargard Szczeciński Sławomir Pajor. Prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej Jan Bednarek wspólnie z wielokrotnym reprezentantem Polski, a obecnie znakomitym trenerem Stefanem Majewskim wręczyli podziękowania za rozwój piłki nożnej na terenie miasta Stargard oraz poprawę infrastruktury sportowej. W imieniu prezydenta nagrodę odebrał naczelnik wydziału kultury i sportu Artur Wiśniewski.  

Plebiscyt na najlepszych i najpopularniejszych piłkarzy w naszym województwie zorganizował Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej, wspólnie z portalem ligowiec.net, Głosem Szczecińskim i Głosem Koszalińskim. Partnerem plebiscytu jest TVP Szczecin.

źródło: KPP Błękitni Stargard 
Udostępnij na Google Plus

Kontakt z Mój Stargard

e-mail: mojstargard24@gmail.com
    Komentarze Blogger
    Komentarze Facebook

0 komentarzy :

Prześlij komentarz