tekst alternatywny

Błękitni Stargard w derbach Pomorza Zachodniego pokonali dziś przed własną publicznością kołobrzeska Kotwicę 2:1(0:1). Bohaterem meczu został Sebastian Inczewski, który strzałami w 86 i 90 minucie zapewnił trzy punkty Błękitnym. Dla Kotwicy bramkę w 39 minucie strzelił Dawid Berg.

Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Kotwica Kołobrzeg
Sebastian Inczewski 86, 90 - Dawid Berg 39

Błękitni: 1. Marek Ufnal - 23. Łukasz Kosakiewicz, 11. Maciej Liśkiewicz, 19. Tomasz Pustelnik, 8. Andrzej Kotłowski - 18. Wojciech Fadecki, 20.Bartłomiej Poczobut (46, 5. Bartłomiej Zdunek), 14. Bartosz Flis (67, 9.Sebastian Inczewski), 3. Piotr Wojtasiak (46, 10. Robert Gajda), 24. Rafał Gutowski - 13. Kamil Zieliński (67, 25. Oskar Fijałkowski).
Kotwica: 1. Bartłomiej Folc - 3. Kacper Chruściński, 28. Bartosz Soczyński, 20. Paweł Szutenberg, 19. Radosław Strzelecki - 23. Dawid Berg, 8. Michał Danilczyk, 77. Mateusz Świechowski, 17. Tomasz Bejuk (87, 88. Damian Kugiel), 7. Krzysztof Bułka (71, 10. Tomasz Rydzak) - 22. Maciej Ropiejko (82, 99. Krzysztof Biegański).
żółte kartki: Szutenberg, Ropiejko, Danilczyk, Biegański, Soczyński.
sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń).