tekst alternatywny

>> Pomóżmy opracować Plan


Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego zwraca się z prośbą do właścicieli domków jednorodzinnych na terenie Stargardu o wypełnienie krótkiej ankiety. Ma ona pomóc w opracowaniu Zintegrowanego Planu Gospodarki Niskoemisyjnej Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego (PGN).Celem ankiety jest jak najlepsze rozpoznanie i zdiagnozowanie potrzeb całego Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego jak i każdej gminy z osobna w zakresie modernizacji źródeł ciepła oraz termomodernizacji budynków.

Wypełnienie ankiety nie jest żadnym wiążącym zobowiązaniem z Państwa strony, natomiast stanowi ważną informację dla nas o możliwościach dalszej poprawy jakości powietrza w gminie. Ankiety do pobrania. 

Wypełnioną ankietę należy odesłać automatycznie drogą elektroniczną lub drogą pocztową na adres Stowarzyszenia Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego ul. Janosika 8, 71-424 Szczecin.
Stowarzyszenie SOM uruchomiło stronę internetową dedykowaną dla potrzeb wymiany informacji i wiedzy w zakresie projektu pn. „Zintegrowany Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego”.

Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo w Biurze Stowarzyszenia SOM pod nr tel. 91 449 6090, jak również na stronie.  Pytania mogą Państwo zgłaszać poprzez  e-mail: biuro@som.szczecin.pl.

źródło: UM Stargard
Udostępnij na Google Plus

Kontakt z Mój Stargard

e-mail: mojstargard24@gmail.com
    Komentarze Blogger
    Komentarze Facebook

0 komentarzy :

Prześlij komentarz