tekst alternatywny

>> Stargard na targach w Berlinie


W dniach 4-8 marca odbyło się największe wydarzenie targowe branży turystycznej na świecie - Międzynarodowe Targi Turystyczne „ITB” w Berlinie. Zaprezentowało się ponad 10 tysięcy wystawców z całego świata. W stolicy Niemiec pojawiła się również reprezentacja miasta Stargard.Pierwsze trzy dni skierowane były dla osób związanych z branżą turystyczną, natomiast kolejne dwa były dniami otwartymi dla wszystkich zainteresowanych.       

Novum naszego, miejskiego udziału w tej prestiżowej imprezie polegało na tym, że bezpośrednią obsługę stoiska prowadziła para młodych muzealników z Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Stargardzie. Do zapoznania się z atrakcjami turystycznymi naszego miasta i ofertą lokalnych przedsiębiorców w zakresie bazy noclegowo-gastronomicznej zachęcali przebrani w stroje historyczne. 

Stoisko miasta Stargard zlokalizowane było w pawilonie Polskiej Organizacji Turystycznej. Stargardzkie stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem – przygotowano mini-przewodniki po mieście, materiały o Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego, ofertę stargardzkiego Muzeum.


źródło: UM Stargard
Udostępnij na Google Plus

Kontakt z Mój Stargard

e-mail: mojstargard24@gmail.com
    Komentarze Blogger
    Komentarze Facebook

0 komentarzy :

Prześlij komentarz