Skip to content

Doświadczenia lekarzy z aktem Oregon Death with Godness ad 8

1 rok ago

319 words

Wreszcie, chociaż lekarze zostali poinstruowani, aby opierać informacje na temat powodów, dla których pacjenci żądają pomocy w samobójstwie tylko w rozmowach z pacjentami, ta metoda uzyskiwania informacji nie jest tak wiarygodna, jak bezpośrednie badanie pacjentów. Podsumowując, po dwóch latach zalegalizowanego wspomaganego samobójstwa w Oregonie, znaleźliśmy mało dowodów na to, że grupy wrażliwe otrzymywały recepty na śmiertelne leki zamiast opieki paliatywnej. Lekarze przyznali na 6 wniosków o wydanie recepty, a na 10 wniosków doprowadziło do samobójstwa. W wyniku interwencji paliatywnych niektórzy pacjenci, choć nie wszyscy, zmienili zdanie na temat wspomaganego samobójstwa.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierany przez granty z Greenwall Foundation i Gerbode Foundation. Dr Ganzini jest wykładowcą wydziału projektu Open Society Institute na temat śmierci w Ameryce. Poglądy wyrażone w tym artykule są poglądami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy Departamentu ds. Weteranów, Oregon Health Sciences University lub Providence Health System.
Jesteśmy wdzięczni członkom grupy zadaniowej za poprawę opieki nad chorymi w stanie Oregon; członkom wydziału i badaczom Projektu Śmierci w Ameryce; oraz do gubernatora stanu Oregon Johna Kitzhabera, doktora medycyny, Josepha D. Blooma, doktora Carol A. Emmons, do Pam Edwards, doktora medycyny i Barbary Coombs Lee, RN, JD, w celu uzyskania pomocy w opracowaniu i wypełnieniu ankiety.
Author Affiliations
Z Departamentu Spraw Weteranów (LG, HDN, MAD); Departamenty Psychiatrii (LG), Medycyna (HDN, MAL) i Medycyna Ratunkowa (TAS), Dział Informatyki Medycznej i Badań Efektywnych (HDN, DFK) oraz Centrum Etyki w Ochronie Zdrowia (LG, TAS), Oregon Health Sciences University; i Providence Health System (MAL) – wszystko w Portland, Oreg.
Wyślij prośby o ponowne przesłanie do Dr. Ganzini w Wydziale Zdrowia Psychicznego, P-7-1DMH, Portland Veterans Affairs Medical Center, PO Box 1034, Portland, OR 97207 lub w [email protected].
[hasła pokrewne: szmer pęcherzykowy w płucach, nerw policzkowy, układ adrenergiczny ]
[patrz też: olx stargard szczecinski, borówka czernica, brodawki wirusowe ]

0 thoughts on “Doświadczenia lekarzy z aktem Oregon Death with Godness ad 8”

  1. [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: stomatologia dziecięca warszawa[…]

  2. [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: Badania USG ciąży Warszawa[…]